google

  ogrzewanie, kotły co, pompy ciepła

  Kursy walut 18.10.2019
  1 USD
  3.8503
  -0.0135
  1 EUR
  4.2844
  -0.0005
  1 CHF
  3.8969
  0.0067
  1 GBP
  4.9671
  0.0215
  1 RUB
  0.0602
  -0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • O firmie

  P.H.U. SAYMON Sp. z o.o.
  P.H.U. SAYMON Sp. z o.o.

  P.H.U. SAYMON Sp. z o.o.


  Firma SAYMON jest producentem innowacyjnych palników, pieców nadmuchowych, kotłów grzewczych oraz urządzeń do uzdatniania wody i odkamieniania instalacji. To marka, która oznacza opatentowane i nowoczesne technologie.
  Referencje i nagrody
  Publikacje
  Do pobrania
  Galerie
  Video

  Saymon Sp. z o.o. Ogrzewanie, osuszanie i uzdatnianie wody, kocioł kondensacyjny typu ak 01

  SAYMON - to producent nowoczesnych, energooszczędnych i ekologicznych urządzeń branży grzewczej, uzdatniania wody i osuszania, jak i dystrybutor urządzeń renomowanych firm światowych.

  SAYMON - to firma innowacyjna i nowoczesna, to firma z wizją, której motto brzmi: „Problem klienta jest naszym problemem, ale nie problemem dla nas!”. To oznacza, że w naszej działalności kierujemy się społeczną odpowiedzialnością w biznesie, nie koncentrujemy się tylko na dobrej produkcji, sprzedaży i świadczeniu usług, lecz na dostrzeżeniu, identyfikowaniu i rozwiązywaniu problemów klienta. Główny nacisk kładziemy na zapewnienie korzyści klientom zwłaszcza w zakresie obniżania kosztów eksploatacyjnych i promowania autorskich i opatentowanych przez nas rozwiązań wysokiej myśli technicznej. Właśnie to podejście jest podstawą naszego sukcesu, gratyfikowanego licznymi dyplomami, certyfikatami i wyróżnieniami, wśród których cieszą nas również te, o których zadecydowały zadowolone głosy i opinie naszych klientów oraz użytkowników rozwiązań i urządzeń technicznych.

  SAYMON - to marka, która oznacza opatentowane, innowacyjne i nowoczesne technologie w dziedzinie energooszczędnego, ekonomicznego i przyjaznego dla środowiska ogrzewania, osuszania i uzdatniania wody.

  Szeroka paleta urządzeń wysokiej klasy obejmuje:

  • piece nadmuchowe i kotły grzewcze c.o.
  • modulowane gazowe kotły kondensacyjne naścienne i stacjonarne
  • osuszacze i nagrzewnice powietrza
  • kotły kondensacyjne gazowe i olejowe z dwustopniową kondensacją
  • palniki gazowe, olejowe i olejowo-gazowe
  • multiolejowe palniki uniwersalne na paliwa niekonwencjonalne
  • systemy uzdatniania wody i filtry ochronne
  • systemy mikrobiologiczne do udrażniania kanalizacji
  • cyfrowe elektromagnetyzery indukcyjne do odkamieniania instalacji
  • technologie IT – aplikacje do systemów grzewczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i uzdatniania wody oraz do sterowania modułami inteligentnego domu

  Tanie grzanie paliwami niekonwencjonalnymi, olejami przepracowanymi, roślinnymi, średniociężkimi w zakresie mocy od 14 kW do 17400 kW.

  W skład naszej oferty wchodzą: piece grzewcze (ogrzewanie nadmuchowe), kotły grzewcze wodne c.o. i palniki gazowe oraz olejowe (na olej przepracowany, zużyty, roślinny i opałowy średniociężki i lekki), kotły kondensacyjne, piece elektryczne, osuszacze pomieszczeń i powietrza, ogrzewacze stacjonarne i przewoźne, nagrzewnice powietrza, a także urządzenia grzewcze do instalacji technologicznych, przewoźne centrale grzewcze do ogrzewania ciepłym powietrzem i kotłownie kontenerowe do centralnego ogrzewania wodnego.

  Ponadto oferujemy kompleksowe systemy uzdatniania i filtracji wody, multisystemy SAYMON-CrystalRight™ oraz cyfrowe elektromagnetyzery indukcyjne SAYMON-CleanScale, pracujące na bazie fizyki kwantowej i służące do bezinwazyjnego odkamieniania i udrażniania instalacji wodociągowych oraz fizycznego uzdatniania wody.

  Posiadamy doskonałych specjalistów oraz dobrze zorganizowaną sieć sprzedaży, także w systemie dealerskim - to wszystko już od lat czyni nas przodującą firmą na polskim rynku. Właściwy dobór urządzeń, doradztwo i fachowa obsługa, to gwarancja rozwiązania każdego problemu w zakresie ogrzewania, osuszania, wentylacji i uzdatniania wody.

  Osuszanie poprzez ogrzewanie jest nieefektywne i zwiększa zagrożenie zagrzybienia z powodu kondensacji pary wodnej po zaprzestaniu ogrzewania. Technologia firmy SAYMON do różnych zastosowań gwarantuje efektywne osuszanie powietrza i pomieszczeń.

  Nawet woda spełniająca normy sanitarne wymaga uzdatnienia. Celem zapobieżenia ujemnym skutkom zdrowotnym i zakamienienia instalacji, nie wystarczy filtracja, jak to się powszechnie mniema. Niezbędne jest profesjonalne kilkuetapowe uzdatnianie wody. Zdrowie jest najcenniejsze! Firma SAYMON opracowała technologię i oferuje niezbędne urządzenia skutecznie rozwiązujące problemy z wodą. Zdrowa woda to technologia i technika SAYMON.

  Naszą specjalnością w technice grzewczej, w przeciwieństwie do tradycyjnych rozwiązań, jest kondensacja dwustopniowa, zapewniająca bezkonkurencyjne rezultaty energooszczędne oraz wykorzystywanie paliw niekonwencjonalnych jako źródła energii cieplnej. Koszt inwestycyjny, dzięki możliwości spalania tanich i niekonwencjonalnych paliw, zwraca się w krótkim czasie, zapewniając ciepło niemal za darmo!

  Dane kontaktowe Branże i zasięg O firmie Oferta Produkty i usługi Referencje i nagrody Publikacje Do pobrania Galerie Video
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.